Název

Popis

Fotky se moc nepovedly...zklamala technika, je potřeba servis :D
Týmu se ale dařilo👍
Poslední závod seriálu terénních motorek, čtyřkolek a aut se odehrál v sobotu 9. listopadu na známé trati v Ředhošti. Závěrečné body si v napínavém souboji na mokré trati nejdříve rozdali motorkáři a čtyřkolkáři. Tento závod byl pro náš tým velice úspěšný. David si kategorii starší junior vybojoval opět první místo. Poprvé si vyzkoušel jet i v kategorii Moto E1 s ujetými 32 koly se dostal na 2 místo. Filda si zajel v kategorii starší junior pěkné 4 místo. V celkovém vyhlášení Offroad maratonu za rok 2019 se v kategorii starší junior Filda umístil na 5 místě s celkovými 111 body, 4 místo obsadil Mates, který měl na kontě 134 bodů a David si vybojoval 1 místo tedy titul Mistr ČR v kategorii moto starší junior s celkovým počtem 214 bodů. Kluci gratulujeme!!